پروژه نمایش و ذخیره فایل های مولتی tiff

0
566
tiff in c

پروژه ای  که در این پست برای شما آماده شده قابلیت خواندن فایلهای مولتی tiff ، ذخیره آن در دیتابیس و خواندن در picture box می باشد.

همانگونه که می دانید فایل های مولتی tiff ، یک فایل تصویری بوده که از چند صفحه تشکیل شده است . در صورتی که در نظر داشته باشیم این فایل را به صورت عادی در picture box نمایش دهیم فقط صفحه اصلی نمایش داده می شود. همچنین در صورت ذخیره آن در دیتابیس، فقط صفحه اول در دیتابیس ذخیره می شود . به همین منظور پروژه ای به زبان سی شارپ و دیتابیس sql server برای شما آماده شده که می توان تمام صفحات فایل tiff در picture box نمایش و مشاهده نمود و در نهایت در دیتابیس ذخیره کرد.

همچنین در قسمت دیگر این پروژه می توان فایل ذخیره شده را به همان حالت اولیه و با تمام صفحات از دیتابیس فراخوانی کرد و در picture box نمایش دهیم.

توضیحات این پروژه به شرح زیر می باشد:

فرم زیر صفحه خواندن و ذخیره تصویر tiff می باشد که با کلیک بر روی کلید انتخاب تصویر پنجره ای باز شده و فایل مولتی tiff را انتخاب می کنیم.

tiff

select tiff

بعد از انتخاب فایل مورد نظر، در پنجره picture box نمایش داده می شود و تعداد صفحات آن در بالای فرم درج می شود. با کلیک بر روی کلیدهای حرکتی می توانید صفحات بعدی و یا قبلی را مشاهده نمایید .

multi tiff

با کلیک بر روی دکمه ذخیره ، فایل مولتی tiff در دیتابیس sql server و در جدول pic ذخیره می شود.

save multi tiff

در فرم فراخوانی ، می توان فایل مولتی tiff ذخیره شده در دیتابیس را از جدول pic فراخوانی و در picturebox مشاهده نمود.

show tiff

csharp tiff

tiff show

 این پروژه کاملاٌ تست شده و بدون هیچ گونه مشکلی اجرا می شود . از این پروژه نیز می توانید برای برنامه هایی که نیاز به  صفحات مولتی tiff می باشد مانند دبیرخانه و بایگانی پرونده ها استفاده نمایید.

این پروژه با زبان سی شارپ تهیه شده و دیتابیس آن sql server می باشد که جهت می توانید از لینک زیر برای خرید و دانلود آنلاین استفاده نمایید.

خرید و دانلود پروژه نمایش و ذخیره فایل های tiff در سی شارپ

9000 تومان – خرید
راهنمایی
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید