ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پروژه دبیرخانه سی شارپ

پروژه دبیرخانه یکی از پروژه های متفاوت و بسیار عالی از مجموعه پروژه های سی شارپ می باشد. مشخص است که در خصوص ثبت نامه برنامه های زیادی نوشته شده است ، اما در این پروژه علاوه بر ثبت نامه ، امکان ثبت تصاویر نامه با فرمت های مختلف از جمله فرمت multi tiff وجود دارد.

هنگامی که این نرم افزار قابلیت ثبت فرمت multi tiff را داشته باشد، شما قادر خواهید بود نامه ای که دارای چندین صفحه می باشد را در یک picture box انتخاب کنید و از طریق کلیدهای حرکتی به راحتی صفحات بعدی و قبلی نامه را مشاهده نمایید.این قابلیت در پیوست های این برنامه وجود دارد . بدین معنی که در صورتی که نامه از چندین صفحه پیوست برخوردار باشد . به راحتی می توانید ضمیمه نامه مرتبط نمایید.

مهمترین قابلیت این برنامه ، امکان تعریف ۷ نوع قالب شماره گذاری برای نامه می باشد که برای هر سال می توانید قالب های مدنظر را تعریف نمایید تا در ثبت شماره گذاری نامه ها ، موارد مورد نظر در ابتدای شماره ها به صورت خودکار درج شود.

یکی دیگر از مهمترین امکانات این برنامه مشاهده پیرو و عطف نامه می باشد . بدین صورت که هنگام جستجو و یا مشاهده یک نامه ، در صورتی که آن نامه دارای پیرو و یا عطف باشد با کلیک برروی دکمه مقابل آن می توانید مشخصات و تصاویر آن نامه را مشاهده نمایید.

تصاویر نامه ها در دیتابیس ذخیره شده که در دیتابیس به base64 کدگذاری می شود، لذا علاوه بر کاهش حجم دیتابیس، امنیت تصاویر نامه ها بالا می رود.

dabir

فرم های این برنامه شامل موارد زیر می باشد:

فرم ثبت نامه :

این فرم برای ثبت نامه استفاده می شود. در سمت راست فرم مشخصات نامه درج می شود و در سمت چپ تصویر نامه ثبت می شود. بعد از ثبت نامه شماره نامه در بالای صفحه نمایش داده می شود.لازم به ذکر است که در تمامی مراحل ثبت و گزارش گیری از نامه ها ، تاریخ روز به صورت خودکار در فرم ها نمایش داده می شود و نامه ها به تاریخ روز شماره گذاری می شود.

dabit tiff

 scan-letter

فرم مشاهده نامه :

در این فرم می توانید نامه های ثبت شده را به ترتیب شماره ، مشاهده نمایید . در این فرم با باز کردن فرم ، کلیه نامه های ثبت شده در جدولی نمایش داده می شود که به راحتی و با کلیک بر روی هر سطر از جدول ، اطلاعات ثبت شده نمایش داده می شود و تصویر نامه نیز در سمت چپ ظاهر می شود. در صورتی که نامه پیوست داشته باشد، پیوست های نامه نیز قابل مشاهده خواهد بود.همچنین در این فرم در صورتی که نامه دارای پیرو و یا عطف باشد می توان با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، مشخصات و تصاویر نامه ها را مشاهده نمایید.

appendix-letter

فرم جستجوی نامه :

در این فرم می توانید بر اساس شماره نامه، تاریخ نامه، موضوع نامه، گیرنده و یا فرستنده نامه، و شماره نامه وارده به جستجوی نامه مدنظر بپردازید. همچنین می توانید نوع نامه از لحاظ صادره و یا وارده بودن را مشخص کنید. نتیجه جستجو در جدول نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید مشخصات و تصاویر آن را مشاهده نمایید.

serch letter

فرم ویرایش نامه :

در صورتی که در ثبت مشخصات نامه و یا تصویر نامه اشتباهی رخ دهد می توانید از این فرم برای ویرایش نامه مورد نظر استفاده نمایید.

edit-letter

 فرم تعریف قالب :

در ابتدای هر سال برای ثبت نامه می بایست برای یک بار قالب شماره گذاری را مشخص کنید . در صورتی که قالب شماره گذاری مشخص نباشد، امکان ثبت نامه وجود ندارد. به همین منظور در ابتدای هر سال باید با استفاده از این فرم ، قالب شماره گذاری را مشخص، تا طبق آن شماره گذاری صورت پذیرد.

letter number

فرم تعریف کد ارجاع:

در این فرم می توانید محل های ارجاع نامه را تعریف نمایید تا در ثبت نامه مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به اینکه در برخی از قالب های شماره گذاری، کد ارجاع به صورت خودکار در ابتدای شماره درج می گردد لذا این آیتم می بایست در این فرم تعریف گردد.

submit-letter

فرم گزارشات :

در این فرم می توانید گزارشاتی براساس موضوع نامه ، گیرنده و یا فرستنده نامه ، شماره نامه وارده ،و در تاریخ های متعدد و همچنین نوع نامه از لحاظ صادره و یا وارده بودن آن گزارشاتی را استخراج کنید. گزارشات با نرم افزار fastreport تهیه شده که علاوه بر چاپ آن می توانید خروجی های مختلف مانند pdf و اکسل را از این برنامه داشته باشید.

report-letter

report-dabir

همچنین در این فرم آماری از نامه ها به تفکیک تعداد نامه ها، تعداد نامه های صادره، تعداد نامه های وارده به صورت ماهیانه و سالیانه استخراج نمایید.

tiff-dabir

این پروژه به زبان سی شارپ نوشته شده و از دیتابیس sql server  اسفاده می کند. سیستم گزارش گیری آن با نرم افزار قدرتمند FastRepot تهیه شده  است.

در این برنامه از کدنویسی بسیار ساده و روان استفاده شده که درک آن برای دانشجویان راحت می باشد.

این برنامه تست شده و بدون هیچ مشکلی قابل استفاده می باشد . این برنامه را می توان به عنوان برنامه کاربردی جهت ثبت نامه های شرکت ها و دفاتر استفاده نمود .

برای خرید و دانلود آنلاین می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

خرید و دانلود پروژه دبیرخانه سی شارپ
RIAL 200,000 – خرید
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

درباره ی majidz2400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *