پروژه انجمن دبیران سی شارپ

0
1195
NGO member

در این پست پروژه ذخیره اطلاعات انجمن های دبیران تهیه شده است . این پروژه با زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده و دیتابیس آن sql server می باشد.

در این پروژه می توان عکس عضو را در دیتابیس ذخیره کرد . از مهمترین امکانات این پروژه، محاسبه سن، سابقه خدمت و سابقه عضویت می باشد.از قابلت های مهم این برنامه ، امکان استفاده از هر انجمن به صورت مجزا می باشد.

این پروژه از قسمت های مختلف تشکیل شده است که شامل موارد زیر می باشد:

صفحه اصلی : با اجرای برنامه ، در صورتی که نام انجمن از قبل انتخاب نشده باشد، اخطار انتخاب انجمن ظاهر می شود و می بایست ابتدا انجمن ها را تعریف و انتخاب نمود.

ngo

صفحه ورود اطلاعات اعضاء که شامل سه صفحه می باشد که اطلاعات اعضا، در این فرم وارد می شود.

ngo2

ngo-Teacher

NGO Teacher

صفحه ویرایش اطلاعات اعضا، در صورتی که داده های مربوط به اعضاء اشتباه ثبت شده باشد از این فرم می توان نسبت به ویرایش این اطلاعات اقدام نمود.

NGO project

در فرم محاسبات می توان محاسبات مربوط به سن ، سابقه خدمت و سابقه عضویت انجام می شود و اعضای فعال و غیر فعال مشخص می شود.

NGO acc

فرم عضویت : در این فرم ثبت پرداختی های اعضا، بابت حق عضویت سالانه صورت می گیرد.

NGO member

فرم تعریف ناحیه / منطقه : در این فرم نواحی و مناطق مربوطه ثبت می شود .

ngo4

فرم تعریف انجمن : در این فرم انجمن های مربوطه تعریف می شود.

select ngo

فرم تعریف انجمن : در این فرم انجمن فعال را انتخاب می کنید . که با انتخاب هر یک از انجمن ها ، اطلاعات مربوط به همان انجمن قابل مشاهده و پردازش خواهد بود.

ngo5

فرم بدهکاران : در این فرم لیست افراد بدهکار نمایش داده می شود و کسانی که حق عضویت خود را پرداخت ننموده اند در این فرم نمایش داده می شود.

ngo6

از امکانات دیگر این پروژه ، تغییر رمز عبور و پشتیبان گیری از داده می باشد .

پروژه انجمن دبیران سی شارپ با visual studio 2017 نوشته شده و دیتابیس آن sql server 2014 می باشد . در این پروژه سعی شده به صورت روان و آسان کدنویسی شود تا درک آن برای دانشجویان و افرادی که علاقه به یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ دارند راحت باشد. این پروژه کاملاٌ تست شده و بدون هیچ مشکلی قابل استفاده می باشد.

 این پروژه به صورت کامل نوشته شده و تمامی نیازهای انجمن دیده شده است و از این پروژه می توان بعنوان یک برنامه کاربردی از آن استفاده نمود . در برنامه کاربردی این پروژه ، صدور گواهی عضویت، صدور کارت عضویت و گزارشات مربوطه نیز دیده شده است . در صورت استفاده از این پروژه بعنوان برنامه کاربردی، می توانید از طریق تلگرام ، نظرات و یا ایمیل درخواست خود را ارائه دهید.

سورس کامل این پروژه را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.

خرید و دانلود پروژه انجمن دبیران با سی شارپ

34000 تومان – خرید

 

راهنمایی
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید