دانلود پروژه مدیریت سهام سی شارپ

1
825
پروژه سهام

در این پست پروژه ای برای شما آماده شده که برای ثبت سود و سهام بکار می رود در این پروژه شما می توانید سهام شرکت و یا تعاونی خود را مدیریت کرده و گزارشات لازم در این خصوص را از برنامه دریافت کنید . پروژه مدیریت سهام توسط زبان برنامه نویسی سی شارپ تهیه شده و از بانک اطلاعاتی sql server و از سیستم گزارش گیری کریستال ریپورت استفاده شده است.

مدیریت سهام

برای آشنایی بیشتر با این پروژه به معرفی قسمت های آن می پردازیم :

اولین فرم ، ثبت اعضاء می باشد . در این فرم شما می توانید مشخصات اعضاء را ثبت کنید . شماره عضویت برای هر فرد منحصر به فرد بوده و توسط خود برنامه به صورت خودکار ثبت می شود.

اعضا

فرم بعدی مربوط به ثبت تعداد سهام برای هر فرد می باشد . در این فرم با وارد نمودن شماره عضویت ابتدا مشخصات عضو از دیتابیس خوانده و در سمت چپ فرم نمایش داده می شود . همچنین تعداد مانده سهام قبلی عضو نیز نمایش داده می شود. در این فرم علاوه بر وارد نمودن تعداد سهام جدید می توان در صورت استرداد سهام ، مقدار آن را در این فرم وارد نمود که با کلیک بر روی دکمه ثبت ضمن ثبت آن در دیتابیس ، آخرین مانده سهام نیز در فرم نمایش داده می شود.

سهام

فرم بعدی ، ثبت سود سهام می باشد که عملکرد آن مانند فرم قبلی بوده و در این فرم شما هم می توانید علاوه بر ثبت سود سهام ، در صورت پرداخت سود ، مقدار آن را وارد نموده تا از سود عضو کسر شود.

سود سهام

فرم ویرایش اعضاء : با بازکردن این فرم ، اطلاعات کلیه اعضاء از دیتابیس خوانده می شود و در دیتاگرید ویو قرار می گیرد که در صورت کلیک بر روی هر عضو کلیه مشخصات آن در تکست باکس های مربوطه قرار گرفته و می توانید آن را ویرایش نمایید.

ویرایش اعضا

مهمترین فرم در این پروژه ، فرم ویرایش سود و سهام می باشد که در این فرم شما با وارد نمودن شماره عضویت ، آخرین مانده سود و سهام نمایش داده می شود که می توانید نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

سهام سود

در فرم بعدی گزارش گردش سهام می باشد . در این فرم با استفاده از نرم افزار گزارش گیری Crystal Report می توان از گردش سهام هر عضو گزارشی تهیه نمود .

گزارش سود

در این فرم نیز می توان با وارد نمودن شماره عضویت ، گردش سود سهام آن را مشاهده نمایید.

گزارش سود

درفرم بعدی گزارش کاملی از سود و سهام هر فرد را نمایش می دهد:

گزارش سود وسهام

و در آخرین فرم گزارش ، می توان گزارش کاملی از کلیه اعضاء به همراه آخرین مانده سهام و سود آنها تهیه و چاپ نمود:

کل سودسهام

برخی از قابلیت های این برنامه به این صورت می باشد:

محیطی بسیار ساده برای استفاده راحت از برنامه

استفاده از دیتابیس sql server

استفاده از سیستم گزارش گیری قدرتمند کریستال ریپورت که علاوه بر چاپ کلیه گزارشات ، می توان با فرمت های pdf ، اکسل ، ورد و فرمت های دیگر گزارش مربوطه را ذخیره کرد.

امکان مشاهده آخرین مانده سهام و سود آن هنگام وارد نمودن سود و سهام جدید.

امکان تغییر رمز عبور

این پروژه به زبان سی شارپ نوشته شده و به همراه سورس آن ارائه می شود . کدهای برنامه به صورت ساده نوشته شده ، که شما می توانید هر قسمت آن را به دلخواه ویرایش نمایید. برای استفاده از این پروژه می بایست علاوه بر نصب sql server نرم افزار کریستال ریپورت را در سیستم خود نصب نمایید.

این پروژه تست شده و می توانید به عنوان نرم افزار مدیریت سهام توسط سایت میهن پراجکت تهیه شده و برای شرکت و یا تعاونی خود به صورت کاربردی استفاده نمایید .

پوشه محتویات این برنامه شامل سورس برنامه ، فایل دیتابیس برای Restore کردن و Attach کردن و فایل تکست برای رمز عبور برنامه می باشد که می توانید از لینک زیر آن را دریافت نمایید.

[box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”100%”]
[/box]

 

راهنمایی
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

یک دیدگاه

  1. واقعا چقدر عالی، این پروژه در بازار زیر ۱۰۰ تومان نمی نویسند.
    ممنون که ارزان و کیفیت عالی ارائه میدین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید