دانلود پروژه مدیریت کتابخانه سی شارپ

9
1826
کد

در ادامه پروژه های زبان شیرین سی شارپ،  امروز برای شما کاربران محترم پروژه مدیریت کتابخانه سی شارپ را آماده کردم این پروژه  با وجود سادگی،  یک پروژه کامل جهت مدیریت یک کتابخانه می باشد که شما می توانید از این برنامه هم برای ارائه پروژه مطلوب و هم بعنوان یک نرم افزار جهت مدیریت کتابخانه شخصی یا محلی خود استفاده کنید. فرم های اصلی این پروژه شامل فرم ثبت و ویرایش کتاب ، ثبت و ویرایش اعضاء ، ثبت امانات و گزارش لیست امانات می باشد:

پروژه کتابخانه سی شارپ

در فرم ثبت و ویرایش کتاب ، مشخصات کامل کتاب و تعداد آن ثبت می شود . جستجو ، ویرایش و حذف کتاب از امکانات دیگر این فرم می باشد.

در فرم ثبت و ویرایش اعضاء ، مشخصات اعضای کتابخانه ثبت می شود که همانند فرم قبلی جستجو ، ویرایش و حذف عضو از امکانات دیگر این فرم نیز می باشد.

در فرم ثبت امانات  ، کتاب هایی که اعضاء به امانت می برند در این فرم ثبت می شود . در این فرم کلیدهای جستجو برای انتخاب کتاب و اعضاء تعریف شده که به راحتی می توان نام کتاب و نام عضو را جستجو کرد . ضمنا در این فرم تاریخ روز جاری و تاریخ برگشت کتاب به صورت خودکار نمایش داده می شود که در صورت لزوم می توانید آن را ویرایش کنید.

محاسبه زمان مهلت تحویل کتاب و همچنین محاسبه مبلغ جریمه از امکانات دیگر پروژه مدیریت کتابخانه سی شارپ می باشد.

در تمامی فرم های این پروژه از دیتاگریدویو برای دسترسی راحت تر به داده های دیتابیس استفاده شده است و دیتابیس آن اکسس می باشد.

برای درک بهتر،  توضیحات سورس کتابخانه سی شارپ به صورت فایل pdf نیز برای شما آماده شده است.

پروژه مدیریت کتابخانه سی شارپ به همراه فایل پی دی اف  آموزشی  را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

 

15000 تومان – خرید

 

پست های مرتبط:

پروژه تبدیل عدد و تاریخ به حروف در سی شارپ

پروژه دفترچه تلفن سی شارپ

پروژه محاسبه میانگین اعداد در سی شارپ

9 دیدگاه‌ها

  1. با سلام لطفا مشکل را دقیقتر اعلام کنید تا بررسی شود . دقیق بفرمائید در کدام مرحله مشکل دارید؟

  2. میشه راهنمایی کنید چطور میشه اون میهن پروجکت رو تغییر داد میخوساتم به استادم نشون بدم اگه راهنماییم کنید یه دنیا منون میشم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید