ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (5 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...

دانلود پروژه بانک اطلاعات پرسنل – سی شارپ

امروز برای شما پروژه بانک اطلاعات پرسنل را آماده کردیم . این پروژه با زبان برنامه نویسی سی شارپ ، بانک اطلاعاتی sql server و نرم افزار گزارش گیری کریستال ریپورت نوشته شده است.

در این پروژه شما می توانید اطلاعات پرسنلی اداره و یا شرکت خود را ثبت نموده و گزارش های متنوعی از آن بدست آورید. یکی از قابلیت های این پروژه محاسبه سن فرد و همچنین محاسبه سابقه خدمت در محل کار می باشد.برای آشنایی با محیط نرم افزار به معرفی بخش های آن می پردازیم:

صفحه اصلی برنامه مانند شکل زیر می باشد و شامل پنج بخش می باشد:

پرسنل

بخش اول فرم مشخصات می باشد که در این فرم مشخصات کامل پرسنل و عکس وی نیز ثبت می شود:

مشخصات پرسنل

بخش دوم فرم ویرایش اطلاعات پرسنل می باشد که با بازشدن این فرم مشخصات کلیه پرسنل ثبت شده در دیتابیس در دیتاگریدویو نمایش داده می شود و با کلیک روی نام هر یک از پرسنل مشخصات آن به فرم انتقال داده شده و شما می توانید مشخصات آن را ویرایش و یا حذف نمایید. در صورتی که تعداد پرسنل زیاد باشد و نیاز به جستجوی فرد خاصی باشد, با وارد کردن حروف هایی از نام و یا نام خانوادگی فرد نتایج آن را همزمان در دیتاگریدویو مشاهده نمایید. همچنین با انتخاب فرد در دیتاگرید ویو محاسبه سن و سابقه خدمت تا همان تاریخ انجام شده و در تکست باکس هایی که در فرم برای این منظور طراحی شده نمایش داده می شود مانند شکل زیر:

ویرایش مشخصات

بخش سوم این پروژه فرم محاسبه سوابق کلیه پرسنل می باشد که می توان با وارد کردن محدوده شماره پرونده افراد نسبت به محاسبه سن و سابقه خدمت به صورت کلی و ذخیره در دیتابیس اقدام نمود.

محاسبه سوابق

بخش چهارم گزارش گیری از پرسنل می باشد که با وارد نمودن محدوده شماره پرونده گزارش کاملی از مشخصات پرسنل ارائه می شود. در این پروژه برایر گزارش گیری از نرم افزار قدرتمند کریستال ریپورت برای این منظور استفاده شده است که علاوه بر نمایش و چاپ گزارش ، گزارش خود را با فرمت های مختلف ذخیره نمایید.

گزارش پرسنل

بخش پنجم پروژه که یکی از جالب ترین بخش های این نرم افزار می باشد آمار کلی در خصوص تعداد افراد با فیلترهای گوناگون را استخراج می نماید، بدین صورت که برای نمایش آمار مربوطه کافی است چک باکس را انتخاب نموده و خروجی را مشاهده نمایید.مانند شکل زیر:

آمار پرسنل

از امکانات دیگر این پروژه پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد که برای این کار با کیلک بر روی دکمه پشتیبان، مسیر ذخیره فایل سوال می شود، که پس از انتخاب مسیر و کلیک بر روی دکمه save فایل پشتیبان تهیه و در رایانه ذخیره می شود.

برای استفاده از این پروژه می بایست ابتدا فایل های دیتابیس را در sql server بارگذاری نمایید. برای بارگذاری دیتابیس از دو روش می توانید استفاده کنید، از طریق Attach کردن فایل های دیتابیس که در پوشه Attach موجود است و از طریق Restore کردن فایل بکاپ که در پوشه bak-database موجود است، استفاده کنید.

برای اتصال به دیتابیس بعد از بارگذاری فایل مربوطه می بایست از جعبه ابزار Server Explorer در visual studio بعد data connections و Add connection مطابق شکل زیر اتصال نرم افزار را به دیتابیس فراهم نمایید:

اتصال دیتابیس

 

برای درک بهتر، فایل آموزشی pdf این پروژه نیز تهیه شده که به همراه سورس پروژه بانک اطلاعات پرسنل را می توانید از لینک دریافت نمایید.

 

از این پروژه می توان به عنوان نرم افزار بانک اطلاعات پرسنل در اداره و یا شرکت ها استفاده نمود. در نسخه تجاری این نرم افزار بخش های کامل تر و گزارش های مختلفی طراحی شده ،در صورتی که متقاضی نسخه تجاری این نرم افزار هستید در بخش سفارش پروژه تقاضای خود را اعلام نمایید.
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

درباره ی majidz2400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *