پروژه ثبت ورودی و خروجی کارخانه آسفالت با سی شارپ

0
1106
asphalt-project

در این پست پروژه ای از سری پروژه های سی شارپ آماده شده که توسط این پروژه می توانید مصالحی که برای تولید آسفالت به کارخانه حمل می شود و همچنین مقدار آسفالت تولیدی بوسیله این مصالح را در آن ثبت نموده و گزارشات مورد نظر را دریافت نمایید.

در این پروژه ابتدا کلیه مصالحی که برای تولید آسفالت نیاز است ثبت می شود و بعد مقدار خروجی آسفالت و مقدار مصرف مصالح نیز ثبت می شود . به همین دلیل می توان تمامی ورودی ها و خروجی ها را ثبت و کنترل نمود . این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده و شامل قسمت هایی است که به آنها اشاره می کنیم

asphalt

 فرم ثبت ورودی ها جهت وارد نمودن مقدار مصالح خریداری شده یا حمل شده به کارخانه جهت تولید آسفالت می باشد . در این فرم با انتخاب نوع مصالح ، مقدار آن ثبت می شود

اسفالت

edit-asphalt

فرم ویرایش ورودی ها که در این فرم می توانید آخرین اطلاعات ثبت شده را در صورت نیاز ویرایش نمود فقط کافی است نوع مصالح را انتخاب کنید ، با انتخاب نوع مصالح ، آخرین رکورد ثبت شده بر روی تکست باکس های مربوطه قرار گرفته و براحتی می توانید آن را ویرایش و ثبت نمایید.

asphale-edit

 

فرم خروجی کارخانه که در این فرم شما می توانید مقدار تولید شده آسفالت به همراه مقدار مصالح مصرف شده را وارد نمایید . با بازکردن این فرم ، مانده مصالح در سمت چپ نمایش داده می شود .

asphalt-exit

فرم گزارشات : در این فرم می توانید از کلیه ورودی و خروجی ها گزارش تهیه و آن را چاپ نمایید . در فرم گزارشات می توانید گزارش ها را بر اساس شماره حواله ، تاریخ و مانده کل مصالح تفکیک نمایید.

report-asphalt

از امکانات عمومی دیگر این پروژه ، امکان پشتیبان گیری از اطلاعات و تغییر رمز عبور می باشد که دسترسی آن در فرم اصلی فراهم شده است .

این پروژه با زبان برنامه نویسی سی شارپ تهیه شده ، دیتابیس آن sql server و از نرم افزار گزارش گیری fast report استفاده شده است .

سیستم گزارش گیری این پروژه با نرم افزار fast report بوده که علاوه بر سرعت بیشتر این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار های گزارش گیری ، خروجی های متنوعی با فرمت های مختلف به شما ارائه می کند .

این پروژه کاملا تست شده و سورس آن از لینک زیر قابل دریافت می باشد .

 

راهنمایی
در صورت بروز هر گونه اشکال و یا سوال می توانید از طریق آیدی تلگرام mihanproject@ و یا از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید